nuxoe.com logo

MEB Sertifikası Yükleme Sorunu Yaşıyorsanız Eğer


Okul bilgisayarlarından birine internetten indirdiğiniz bir Windows ile format attıktan sonra meb sertifikasını yükleyemiyorsanız birde bu çözümü deneyin. 
Genellikle internette çok görürsünüz performansa dayalı olarak hazırlanan Windows işletim sistemlerini, bu tür işletim sistemlerini hazırlayan arkadaşlar bu windows işletim sistemleri üzerinde değişiklik yapıp dağıtırlar. Bu değişiklikler bazen çalışmasını sağlayan servisler olabilir. Bu tür olay benimde başıma gelmişti ve çözüm yolu olarak 2 tane önerim olacak 

1. Çözüm

MEB sertifikası için Bilgisayar simgesine sağ tıklayıp >  Hizmetler bölümünden > Uzak Kayıt Defterini > kapalı yani Devre Dışı ise bunu Otomatik yapın.Daha sonra MEB Sertifikasını yükleyin. Eğer yine yükleyemezseniz. 2. Çözüme geçin. 

2. Çözüm

1. çözüm yolu olmaz ise bu yöntem kullanın. Bunun içinaşağıdakı indirme linki olan bir dosyayı indirip. İçerisinden çıkan Sahipliğial_ekle.reg ve dosyaları olacak. Buradan Sahipliğial_sil.reg dosyasını silin ve bir kez daha MEB Sertifikasını yükleyin. Büyük ihtimal bu hata gidecek ve sertifikanızı yükleyebilieceksiniz. Sertifikayı kurarken de YEREL MAKİNE yi seçip kurabilirsiniz. 

https://www.mediafire.com/file/qezjma4qr5kzt5m/Win+7+Sahipliği+al+ekle-sil.rar/file


 
Mesaj Kutusu MESAJ KUTUSU

Henüz Yorum Yapılmamış.

KATEGORİLER KATEGORİLER

Web Sitemizde 22 Kategori'de, Toplam 273 Yazı Bulunmaktadır.

En Çok OKunanlar En Çok Okunanlar
Son Yorumlananlar Son Yorumlananlar
Etiketler Etiketler
1.Dönem 1.Hafta 2. dönem 2.dönem 2.Hafta 4.hafta 5. Sınıf 5.Hafta 6. Sınıf 6.Hafta 6.sınıf 7.Sınıf 8.Sınıf Aile Yardım Bildirimi Arduino asp BİLGİSAYARIMDA GÖRDÜKLERİM Bt ve Yazılım Buton buzzer Çalışma Kağıtları css davetiye derece programı Destekleme ve Yetiştirme Kursu dilekçe excel excel makro ford google GÖRMEDİKLERİM hem kursu hem sınav javascript Joystick jquery kademe programı klasörleri gizleyen klavye Kodlama Kurs Programı LDR Led makro mblock MEB Potansiyometre Projeler resim sergisi Scratch şiir davetiye Sınav tiyatro davetiye vba video indirme wallpaper win10 win7 Windows
Daha Fazla Etiket