nuxoe.com logo

KÜTÜPHANE PROGRAMI

   Etiketler : kütüphane programı    Kategori : Yaptığım Programlar


Okullarda , Halk Eğitim bünyesinde bulunan kütüphanelerde vb.. yerlerde kullanılabilir. 

GİRİŞ EKRANI 
Programın açılış ekranı olarak karşımıza ilk gelen ekrandır. Burada kullanacağınız Kullanıcı Adı ve Şifreye göre program yönetici  veya öğrenci girişi olarak açılacak. Öğrenci şifresiyle giriş yapılınca programın bazı kısıtlamaları olacak eğer Yönetici şifresiyle giriş yaparsanız herhangi bir kısıtlama olmayacak.  
ÖDÜNÇ VERME
 Bu bölümde Üye Seçimi ve Kitap Seçimi yapılarak ve istenilen süre ayarlanarak kitap ödünç verilebilir. Standart olarak kullanılan süre, Kitap Eklerken girilen ödünç verme süresi kadardır. Üye seçilirken İsim veya Okul Numarası ile aratılabilir. Kitap seçme işlemi ise Barkod ve Kitap adı ile aratılabilir. Eğer seçilen kitap daha önce ödünç verildi ise tekrar ödünç verme işlemi gerçekleştirilmeyecektir. 
TESLİM ALMA
 Bu bölümde üyelerde bulunan kitapları görebiliriz. Kitabı getiren üyeyi listeden bulup, Teslim Al ile üyedeki kitap Teslim alınır. 

KİTAP EKLE
 Bu bölümü sadece Yönetici şifresi ile giriş yapınca görüntülenecektir. Kitap ekleme Yöneticinin kontrolündedir ve ona aittir. Kitap Ekleme bölümünde Yeni Kayıt, var olan kayıtı güncelleme ve sil bölümleri vardır. Yeni kitap eklerken aynı kitaptan birden fazla kitap var ise sayısını KAÇ TANE bölümüne yazıp, kaydedince aynı kitaptan girilen sayı kadar kaydetmiş olacak.  
ÜYE EKLE
 
Bu bölüm yine Yönetici olarak giriş yapıldığında görüntülenecek. Bu bölümde Üye ekleme , güncelleme ve sil bölümü bulunmaktadır. 


İSTATİSTİK
Bu bölümde Rapor Çıktıları almak için kullanılır. Süresi Geçenler, Üyedeki Kitaplar, En Çok Okunan Kitaplar, En Çok okuyan Üyeler ve Kitap Listesi çıktıları alınabilir. Yapılması gereken uygun başlık seçilip Yazdır düğmesine tıklamak. 
KULLANICILAR
 Bu bölümde yine sadece yönetici olarak giriş yapanlara görüntülenecektir. Burada sisteme kayıtlı olan tüm yönetici ve öğrenci şifreleri görünür, gerekirse yeni kullanıcılar ve düzeltmeler yapılabilir.
Ayıca Veritabanın Yedeklemek ve Geri Yüklemek bu bölümde yapılmaktadır.Programımızı sürekli güncel tutulacak ve gerekli destek sağlanacaktır.
Sistem gereksinimi olarak .Net Framework 4 gerekmektedir.
Program Ücreti: 50 TL.
Programımızı aldığınız takdirde sınırsız ve süresiz olarak kullanabilirsiniz ve gerek gördüğünüz özellikleri bize bildirip eklemelerde yapılabilir.

Programı Satın Almak İçin Bizimle İletişime Geçiniz.  
   

   Etiketler : kütüphane programı    Kategori : Yaptığım Programlar
   tarih  21 Temmuz 2017 Cuma | ekleyenyusuf palabıyık | okunma 2438. Görüntülenme
       Puanlama Sonucu: puan (2,5 / Toplam Oy Kullanan:143)   Puan Ver : [1]  [2]  [3]  [4]  [5] 

  • Yorum Yaz
  • Yorum Oku
Yorumlarınız Bizim İçin Önemli, Lütfen Yorum yapın..
Adınız- Soyadınız
E-Mail Adresiniz
Yorumunuz

Güvenlik Kodu
49412

   çok güzel ve faydalı bir program. Türkçe öğretmenlerine tavsiye ederim


çok güzel ve faydalı bir program. Türkçe öğretmenlerine tavsiye ederim


Web Sitemizde 14 kategori'de, toplam 249 yazi bulunmaktadir.

REKLAMLAR

nuxoe.com reklam davetiye afiş nuxoe.com kutuphane programı

ETİKETLER

1. yazılı 2. dönem 2. yazılı ağ kontrol android asp bilgisayar kursu bim BT ve Yazılım Code.Org css davetiye derece programı Destekleme ve Yetiştirme Kursu dilekçe ekders e-okul excel excel makro facebook ford google hem kursu hem sınav ilginç bilgiler javascript jquery kademe programı klasör gizle klasörleri gizleyen klasörleri göster klavye makro meb meb hattı photoshop şiir davetiye swf indirme terfi programı tiyatro davetiye twitter uzantı gizle uzantıları göster vba video indirme visual basic wallpaper web tasarım win7 wireless yıl sonu yıllık plan yönetici ataması
Daha Fazla Etiket

Aliexpress kargo takip Aliexpress Türkçe