nuxoe.com logo

KÜTÜPHANE PROGRAMI

 21 Temmuz 2017 Cuma 21 Temmuz 2017 Cuma 9070 9070 Kez Okundu Yaptığım Programlar Yaptığım Programlar

Okullarda , Halk Eğitim bünyesinde bulunan kütüphanelerde vb.. yerlerde kullanılabilir. 

GİRİŞ EKRANI 
Programın açılış ekranı olarak karşımıza ilk gelen ekrandır. Burada kullanacağınız Kullanıcı Adı ve Şifreye göre program yönetici  veya öğrenci girişi olarak açılacak. Öğrenci şifresiyle giriş yapılınca programın bazı kısıtlamaları olacak eğer Yönetici şifresiyle giriş yaparsanız herhangi bir kısıtlama olmayacak.  
ÖDÜNÇ VERME
 Bu bölümde Üye Seçimi ve Kitap Seçimi yapılarak ve istenilen süre ayarlanarak kitap ödünç verilebilir. Standart olarak kullanılan süre, Kitap Eklerken girilen ödünç verme süresi kadardır. Üye seçilirken İsim veya Okul Numarası ile aratılabilir. Kitap seçme işlemi ise Barkod ve Kitap adı ile aratılabilir. Eğer seçilen kitap daha önce ödünç verildi ise tekrar ödünç verme işlemi gerçekleştirilmeyecektir. 
TESLİM ALMA
 Bu bölümde üyelerde bulunan kitapları görebiliriz. Kitabı getiren üyeyi listeden bulup, Teslim Al ile üyedeki kitap Teslim alınır. 

KİTAP EKLE
 Bu bölümü sadece Yönetici şifresi ile giriş yapınca görüntülenecektir. Kitap ekleme Yöneticinin kontrolündedir ve ona aittir. Kitap Ekleme bölümünde Yeni Kayıt, var olan kayıtı güncelleme ve sil bölümleri vardır. Yeni kitap eklerken aynı kitaptan birden fazla kitap var ise sayısını KAÇ TANE bölümüne yazıp, kaydedince aynı kitaptan girilen sayı kadar kaydetmiş olacak.  
ÜYE EKLE
 
Bu bölüm yine Yönetici olarak giriş yapıldığında görüntülenecek. Bu bölümde Üye ekleme , güncelleme ve sil bölümü bulunmaktadır. 


İSTATİSTİK
Bu bölümde Rapor Çıktıları almak için kullanılır. Süresi Geçenler, Üyedeki Kitaplar, En Çok Okunan Kitaplar, En Çok okuyan Üyeler ve Kitap Listesi çıktıları alınabilir. Yapılması gereken uygun başlık seçilip Yazdır düğmesine tıklamak. 
KULLANICILAR
 Bu bölümde yine sadece yönetici olarak giriş yapanlara görüntülenecektir. Burada sisteme kayıtlı olan tüm yönetici ve öğrenci şifreleri görünür, gerekirse yeni kullanıcılar ve düzeltmeler yapılabilir.
Ayıca Veritabanın Yedeklemek ve Geri Yüklemek bu bölümde yapılmaktadır.* Sistem gereksinimi olarak .Net Framework 4 gerekmektedir.
* Program Ücreti: 50 TL.
* Programımızı aldığınız takdirde sınırsız ve süresiz olarak kullanabilirsiniz ..
* Programı Satın Almak İçin Bizimle İletişime Geçiniz.   
Mesaj Kutusu MESAJ KUTUSU

Mesajlar (1)

ahmet
ahmet dedi ki: 21.7.2017 16:32:41

çok güzel ve faydalı bir program. Türkçe öğretmenlerine tavsiye ederim

KATEGORİLER KATEGORİLER

Web Sitemizde 22 Kategori'de, Toplam 273 Yazı Bulunmaktadır.

En Çok OKunanlar En Çok Okunanlar
Son Yorumlananlar Son Yorumlananlar
Etiketler Etiketler
1.Dönem 1.Hafta 2. dönem 2.dönem 2.Hafta 4.hafta 5. Sınıf 5.Hafta 6. Sınıf 6.Hafta 6.sınıf 7.Sınıf 8.Sınıf Aile Yardım Bildirimi Arduino asp BİLGİSAYARIMDA GÖRDÜKLERİM Bt ve Yazılım Buton buzzer Çalışma Kağıtları css davetiye derece programı Destekleme ve Yetiştirme Kursu dilekçe excel excel makro ford google GÖRMEDİKLERİM hem kursu hem sınav javascript Joystick jquery kademe programı klasörleri gizleyen klavye Kodlama Kurs Programı LDR Led makro mblock MEB Potansiyometre Projeler resim sergisi Scratch şiir davetiye Sınav tiyatro davetiye vba video indirme wallpaper win10 win7 Windows
Daha Fazla Etiket