nuxoe.com logo

Personel İzin Takip Programı V.3.1

   Etiketler : Personel İzin İzin Takip Programı    Kategori : Yaptığım Programlar
27 Şubat 2020 Perşembe      
6735 Kez Okundu      
Yusufpb

Programın Yeni Sürümü Çıkmıştır V.3.1 ( Aşağıdaki linkten indirebilirsiniz)

V.1 SÜRÜMÜ AÇIKLAMASI

Devlet Memurları için kullanılabilecek, personelin yıl içerisinde raporlu gün sayılarını, izinli gün sayılarını görebileceğiniz vb.. gerekli raporlama yapabilen Personel İzin Takip Programını yazımız ekinde sunulmuştur.Programın kullanımı çok basittir. Excel de DATA çalışma sayfasına Personel bilgileri yazılmalıdır. Ayrıca sayfada belirtmiş olduğumuz 3 sütunu asla silinmeyecektir. 

Daha sonra Formu AÇ düğmesine tıklanıp yukarıdaki resimde görünen ekran karşımıza gelecektir. Burada yapılması gereken İlk önce öğretmeni seçmek veya aratmak. Öğretmen ismini aratıp tıklantıkdan sonra Bilgiler Bölümüne öğretmen bilgileri gelecektir. Daha sonra sağ bölümde bulunan tarih, izin çeşidi ve gün sayısı girilip KAYDET e tıklanır. İzin bilgileri bu şekilde girilir. 

Ayrıca rapor(maaş) kesintisi yapılacak personelleri bulmak için KESİNTİSİ OLACAK PERSONELLER düğmesine tıklanır. ve Üstteki Liste kesintisi yapılacak personeller olarak değişecektir. 

Eğer yıl sonunda tek tek personellerin izin döküm çizelgesi alınacaksa  RAPOR DÖKÜMÜ bölümünden Personel seçilir ve RAPOR HAZIRLA ya yıklanır. Ekran değişip çıkan ekran da YAZDIR düğmesine tıklanır. 


V.2.0 SÜRÜMÜ AÇIKLAMASI

Bu sürümde V.1 sürümüne ek olarak ilk tarih ve - son tarih aralığı girilerek istenilen tarihler arasında döküm raporu alınabilir.  V.3.1 SÜRÜMÜ AÇIKLAMASI

Öncekii sürümden farklı olarak, sisteme girilen izin için "açıklama" bölümü eklendi. Aylık raporlama bölümündeki hatalar giderildi.

  

  • Yorum Yaz
  • Yorum Oku
İletişim İçin E-Posta Adresim : admin@nuxoe.com

Her Türlü Fikir, Görüş ve Yorumlarınız Bizim İçin Önemli.. Yorumlarınızı Bekliyoruz..
Adınız- Soyadınız
E-Mail Adresiniz
Yorumunuz

Güvenlik Kodu
22251

   hocam iyi çalışmalar.Program linkini göremedim ben.mail atma şansınız varmı.teşekkürle


   Tamam hocam, mail attım, bir incele bakalım, eleştirilerini bekliyorum. Kolay gelsin...


   @Ahmet hocam, asıl sana teşekkürler, ben pek birşey yapamadım, bu aralar eba beni çok yordu..Ama yaptığını görmek isterim, mail atarsan. Sana iyi çalışmalar, kolay gelsin..


   Yusuf Hocam kolay gelsin, izin programını düzelttim, userformu iptal ettim, indis ve kaçıncı formülleri ile tarihe göre filtre yapıp istediğim aylık raporu elde ettim, bireysel yıllık raporu ise düşey ara formülü ile hallettim. Her şey için teşekkür ederim.


   Üstadım programda sıkıntı var, mailinize gönderdim soruna bir bakın isterseniz...


   Size de kolay gelsin hocam, selametle..


   Çok şükür derdimi anlatabildim hocam: Çok sağolun hocam şimdiden kolay gelsin. Selametle...


   Ahmet hocam haklısın hatayı fark ettim, şuanda üzerinde çalışıyorum


   Manuel çalışıyor ancak şubat ayına devamsızlık girin ve sadece şubat ayının devamsızlığını isteyin, ya da mart ayına girin mart ayınınkini isteyin vermiyor. Sadece Ocak ayındaki devamsızlıkta süzme işlemi yapıyor. Mailinize tutor gönderdim. Ordan bakabilirsiniz...


   @Ahmet bey, az önce baktım, takvim sorunsuz çalışıyor. Takvimin tarihini el ile de yazabilirsiniz, o şekilde de çalışıyor. örn 16.01.2020 şekilde çalışıyor.


   İlk sürümde de takvim çalışmıyordu, manuel giriyordum ancak zaten filtre öğretmenlere kayıt yaptığı için, öğretmen bazlı verdiği için sıkıntı yaratmıyordu. Ancak şimdi aylık istediğimiz için filtre işlemi yapmıyor.Hata veriyor, diğer arkadaşlar da denedi, onlarda da hata verdi, yani aylık rapor istediğimizde süzme işlemi yapmadan girilen bütün ayların devamsızlıklarını tek bir listede veriyor. Girdiğimiz tarihi sadece raporun başlığına yazıyor. listedeki tarihler programda olan bütün devamsızlıklar. Bugün ekdersleri yaptım ve ocak ayının devamsızlığını manuel olarak silip işimi görecek hale getirdim. Heyecanla çalıştırabileceğimiz bir sürüm bekliyoruz arkadaşlarla:


   İlk sürümdeki takvimi kullanabiliyor muydunuz?


   Ahmet bey çok ilginç bir durum gerçekten, bende çalışıp sizde çalışmaması.. Manuel yazma işini yarın bı bakayım, yapınca buraya yazarım Ahmet bey..


   Ben diğer mdr yrd. arkadaşlara da tavsiye ettim programı onlar da indirip çalıştıramadlar. Siz de bir deneyin çalışmadığını göreceksiniz. Bu programın userformunda takvimde sıkıntı var, eğer takvim iptal edilip tarihler manuel girilir hale getirilirse verilen tarih aralığındaki filtre işlemini daha sorunsuz bir şekilde yapacaktır. Bu benim fikrim tabi ki: Tabi ki ilk şart officesin üst sürümlerinde düzenleme yapılmalı, yoksa yine bir noktada hata verecektir. Kolay gelsin..


   @Ahmet hocam, hiç denemedim office 2016 veya win 10 da..


   İşletim sistemi uyumsuzluğu ile alakalı bir durum o zaman hocam, ben win 10 office 2016 kullanıyorum. Siz bu programı office 2016da denediniz mi hocam hiç? Sizin bu programı tekrar office 2016da yapayım dedim sayfa düzenlemeleri ve formülleri yaptım hepsi tamam ancak userformda takıldım. Beceremedim: Benim işimi çok kolaylaştıracak bir programdı. Kodlarınızdan esinlenerek yazmaya çalışayım dedim ancak belirli yerlerde hata verdiriyorum.


   @ahmet bey, Office 2007 pro, win7 32 bit kullanıyorum, inan ki sorunsuz çalışıyor, bende çalışmazsa hatasını bulup düzeltirim ama çalışıyor


   Üstadım size mail atmıştım çıkan hata ile ilgili, bir şey sormak istiyorum, siz bende hatasız çalışıyor demiştiniz, siz officein hangi sürümünü kullanıyorsunuz? Ben şu tkvim hatasını bir türlü gideremedim, sizin bildiğiniz bir çözüm yolu var mı?


   @Orhan bey açıklama bölümü işinizi görmez mi, toplama yapmaz ama bilgilenme için kullanabilirsiniz..


   Merhabalar hocam...
Uygulamanız gerçekten emek verilmiş değerli bir çalışma.
Uygulama içerisine öğretmenin sevkli olduğu saat sayısını toplayacak sütun eklemek istersek ne yapmalıyız acaba. Bilgilendirirseniz çok memnun olurum...


   Yusuf Hocam bende Could not load some objects because they are not available on this machine. hatası veriyor programı ilk açtığımda, Dolayısıyla program benim verdiğim tarih aralığındaki devamsızlığı çıkarmıyor. Ben bu hatayı baya araştırdım ama işin içinden çıkamadım. Eklentilerin eksikliği ile ilgili bir şey ama nedendir anlamadım.


   @Ahmet hocam bende sorunsuz çalışıyor, şubat ayına kayıt ekledim ve raporunu hazırladım.


   Üstadım kolay gelsin, öğretmen izin takip programında ilk tarih son tarih verip aylık rapor alma bölümünde sıkıntı var, ben şubat raporlarını programa giriyorum ancak raporlama sisteminde tarih girsem de sistem bana tüm alınan raporları veriyor. Alınan excel raporda başlıkta sisteme girdiğimiz tarihi yazıyor ancak filtrelemede sıkıntı var hocam, düzeltirseniz sevinirim.


   @Ahmet bey, program üzerinde çalışıyorum, ama mağlum karne haftası azar azar ilerliyorum.


   Yusuf hocam hayırlı akşamlar, yeni izin takip üzerinde çalışabildiniz mi? Pazartesi yükleyeceğinizi söylemiştiniz. Şimdiden teşekkür ederim..


   @Canberk bey, bana bir şablon gönderirseniz ona göre yapmaya çalışayım ? Mail adresim admin@nuxoe.com


   merhaba iyi günler elinize sağlık harika bir çalışma olmuş fakat bir konu hakkında yardımınızı rica edecektim. konuyu arz ediyim, 4857 ye göre kullanılacak olduğu için kesinti ve rapor süreleri biraz farklı onları bir şekilde ayarlarım fakat tek sorun rapor ekranında. rapor kısmı çok güzel fakat bizde kesintiyi 2. günden sonra yapıyor aylık. rapor kısmında raporlu, kesinti ve diğer izinlerden oluşan 3 kısım farklı şekilde kullanılıyorraporlu bölüm raporlu olduğu tarihleri yazmaya devem edicek 2.kesinti bölümü; ücretsiz izin,ölüm izli, doğum izni, mazeret izni,hastalık izni olacak 3. kısım rapor dönüşü olacak . 3.kısımda izleyeceğim rapor dönüşleri ile diğer izinler farklı olacak tam anlatabildim mi bilmiyorum ama dönüş yaparsanız çok sevinirim tekrardan elinize emeğinize sağlık


   Aynı sayfada olsun Yusuf Hocam, ben size mailden örnek bir tablo attım, ordan bakarsanız belki işinizi görür. Şimdiden teşekkür ederim.


   @Ahmet bey, girilen tarih aralığında tek sayfada izin rapor kullanan kisilerin mi ciktisi olsun, yoksa yine kişi kişi ayrı sayfalar mı olsun ?


   Teşekkür ederim Yusuf Hocam, bir şey daha rica edecektim. Raporlar bölümünde tarih aralığı girebilsek bize girdiğimiz tarih aralığında girdiğimiz izin türlerini verse, yani tek bir sayfada o tarih aralığında alınan izinleri liste halinde verse bu raporu ekders için de kullanabiliriz. Yani öğretmenin TC Kimlik Nosu, adı, soyadı, Branşı ve izin çeşitlerini verse tadından yenmez. Ne kadar uygulanabilir bilmiyorum ama eğer yapabilrseniz çok teşekkür ederim.


   @Ahmet bey, dediğiniz değişiklikleri önünüzdeki pazartesi günü hazırlayıp tekrardan yükleyeceğim, bilginize..


   Elinize sağlık sayın hocam, bu programda sabitler kısmına mazeret izinli ve heyet raporlu sabitlerini girdiğimizde raporlar kısmında rapora yansımıyor. Rica etsem tarafımızdan eklenecek sabitlerin de rapora yansımasını sağlar mısınız? Ayrıca tarih girerken formda linke tıkladığımızda hata veriyor, tarihi manuel giriyoruz, onu da düzeltir misiniz? Şimdiden teşekkür ederim.


   @Ahmet hocam güle güle kullanın..


   Elinize sağlık yusuf hocam çok güzel olmuş.


hocam iyi çalışmalar.Program linkini göremedim ben.mail atma şansınız varmı.teşekkürle


Tamam hocam, mail attım, bir incele bakalım, eleştirilerini bekliyorum. Kolay gelsin...


@Ahmet hocam, asıl sana teşekkürler, ben pek birşey yapamadım, bu aralar eba beni çok yordu..Ama yaptığını görmek isterim, mail atarsan. Sana iyi çalışmalar, kolay gelsin..


Yusuf Hocam kolay gelsin, izin programını düzelttim, userformu iptal ettim, indis ve kaçıncı formülleri ile tarihe göre filtre yapıp istediğim aylık raporu elde ettim, bireysel yıllık raporu ise düşey ara formülü ile hallettim. Her şey için teşekkür ederim.


Üstadım programda sıkıntı var, mailinize gönderdim soruna bir bakın isterseniz...


Size de kolay gelsin hocam, selametle..


Çok şükür derdimi anlatabildim hocam: Çok sağolun hocam şimdiden kolay gelsin. Selametle...


Ahmet hocam haklısın hatayı fark ettim, şuanda üzerinde çalışıyorum


Manuel çalışıyor ancak şubat ayına devamsızlık girin ve sadece şubat ayının devamsızlığını isteyin, ya da mart ayına girin mart ayınınkini isteyin vermiyor. Sadece Ocak ayındaki devamsızlıkta süzme işlemi yapıyor. Mailinize tutor gönderdim. Ordan bakabilirsiniz...


@Ahmet bey, az önce baktım, takvim sorunsuz çalışıyor. Takvimin tarihini el ile de yazabilirsiniz, o şekilde de çalışıyor. örn 16.01.2020 şekilde çalışıyor.


İlk sürümde de takvim çalışmıyordu, manuel giriyordum ancak zaten filtre öğretmenlere kayıt yaptığı için, öğretmen bazlı verdiği için sıkıntı yaratmıyordu. Ancak şimdi aylık istediğimiz için filtre işlemi yapmıyor.Hata veriyor, diğer arkadaşlar da denedi, onlarda da hata verdi, yani aylık rapor istediğimizde süzme işlemi yapmadan girilen bütün ayların devamsızlıklarını tek bir listede veriyor. Girdiğimiz tarihi sadece raporun başlığına yazıyor. listedeki tarihler programda olan bütün devamsızlıklar. Bugün ekdersleri yaptım ve ocak ayının devamsızlığını manuel olarak silip işimi görecek hale getirdim. Heyecanla çalıştırabileceğimiz bir sürüm bekliyoruz arkadaşlarla:


İlk sürümdeki takvimi kullanabiliyor muydunuz?


Ahmet bey çok ilginç bir durum gerçekten, bende çalışıp sizde çalışmaması.. Manuel yazma işini yarın bı bakayım, yapınca buraya yazarım Ahmet bey..


Ben diğer mdr yrd. arkadaşlara da tavsiye ettim programı onlar da indirip çalıştıramadlar. Siz de bir deneyin çalışmadığını göreceksiniz. Bu programın userformunda takvimde sıkıntı var, eğer takvim iptal edilip tarihler manuel girilir hale getirilirse verilen tarih aralığındaki filtre işlemini daha sorunsuz bir şekilde yapacaktır. Bu benim fikrim tabi ki: Tabi ki ilk şart officesin üst sürümlerinde düzenleme yapılmalı, yoksa yine bir noktada hata verecektir. Kolay gelsin..


@Ahmet hocam, hiç denemedim office 2016 veya win 10 da..


İşletim sistemi uyumsuzluğu ile alakalı bir durum o zaman hocam, ben win 10 office 2016 kullanıyorum. Siz bu programı office 2016da denediniz mi hocam hiç? Sizin bu programı tekrar office 2016da yapayım dedim sayfa düzenlemeleri ve formülleri yaptım hepsi tamam ancak userformda takıldım. Beceremedim: Benim işimi çok kolaylaştıracak bir programdı. Kodlarınızdan esinlenerek yazmaya çalışayım dedim ancak belirli yerlerde hata verdiriyorum.


@ahmet bey, Office 2007 pro, win7 32 bit kullanıyorum, inan ki sorunsuz çalışıyor, bende çalışmazsa hatasını bulup düzeltirim ama çalışıyor


Üstadım size mail atmıştım çıkan hata ile ilgili, bir şey sormak istiyorum, siz bende hatasız çalışıyor demiştiniz, siz officein hangi sürümünü kullanıyorsunuz? Ben şu tkvim hatasını bir türlü gideremedim, sizin bildiğiniz bir çözüm yolu var mı?


@Orhan bey açıklama bölümü işinizi görmez mi, toplama yapmaz ama bilgilenme için kullanabilirsiniz..


Merhabalar hocam...
Uygulamanız gerçekten emek verilmiş değerli bir çalışma.
Uygulama içerisine öğretmenin sevkli olduğu saat sayısını toplayacak sütun eklemek istersek ne yapmalıyız acaba. Bilgilendirirseniz çok memnun olurum...


Yusuf Hocam bende Could not load some objects because they are not available on this machine. hatası veriyor programı ilk açtığımda, Dolayısıyla program benim verdiğim tarih aralığındaki devamsızlığı çıkarmıyor. Ben bu hatayı baya araştırdım ama işin içinden çıkamadım. Eklentilerin eksikliği ile ilgili bir şey ama nedendir anlamadım.


@Ahmet hocam bende sorunsuz çalışıyor, şubat ayına kayıt ekledim ve raporunu hazırladım.


Üstadım kolay gelsin, öğretmen izin takip programında ilk tarih son tarih verip aylık rapor alma bölümünde sıkıntı var, ben şubat raporlarını programa giriyorum ancak raporlama sisteminde tarih girsem de sistem bana tüm alınan raporları veriyor. Alınan excel raporda başlıkta sisteme girdiğimiz tarihi yazıyor ancak filtrelemede sıkıntı var hocam, düzeltirseniz sevinirim.


@Ahmet bey, program üzerinde çalışıyorum, ama mağlum karne haftası azar azar ilerliyorum.


Yusuf hocam hayırlı akşamlar, yeni izin takip üzerinde çalışabildiniz mi? Pazartesi yükleyeceğinizi söylemiştiniz. Şimdiden teşekkür ederim..


@Canberk bey, bana bir şablon gönderirseniz ona göre yapmaya çalışayım ? Mail adresim admin@nuxoe.com


merhaba iyi günler elinize sağlık harika bir çalışma olmuş fakat bir konu hakkında yardımınızı rica edecektim. konuyu arz ediyim, 4857 ye göre kullanılacak olduğu için kesinti ve rapor süreleri biraz farklı onları bir şekilde ayarlarım fakat tek sorun rapor ekranında. rapor kısmı çok güzel fakat bizde kesintiyi 2. günden sonra yapıyor aylık. rapor kısmında raporlu, kesinti ve diğer izinlerden oluşan 3 kısım farklı şekilde kullanılıyorraporlu bölüm raporlu olduğu tarihleri yazmaya devem edicek 2.kesinti bölümü; ücretsiz izin,ölüm izli, doğum izni, mazeret izni,hastalık izni olacak 3. kısım rapor dönüşü olacak . 3.kısımda izleyeceğim rapor dönüşleri ile diğer izinler farklı olacak tam anlatabildim mi bilmiyorum ama dönüş yaparsanız çok sevinirim tekrardan elinize emeğinize sağlık


Aynı sayfada olsun Yusuf Hocam, ben size mailden örnek bir tablo attım, ordan bakarsanız belki işinizi görür. Şimdiden teşekkür ederim.


@Ahmet bey, girilen tarih aralığında tek sayfada izin rapor kullanan kisilerin mi ciktisi olsun, yoksa yine kişi kişi ayrı sayfalar mı olsun ?


Teşekkür ederim Yusuf Hocam, bir şey daha rica edecektim. Raporlar bölümünde tarih aralığı girebilsek bize girdiğimiz tarih aralığında girdiğimiz izin türlerini verse, yani tek bir sayfada o tarih aralığında alınan izinleri liste halinde verse bu raporu ekders için de kullanabiliriz. Yani öğretmenin TC Kimlik Nosu, adı, soyadı, Branşı ve izin çeşitlerini verse tadından yenmez. Ne kadar uygulanabilir bilmiyorum ama eğer yapabilrseniz çok teşekkür ederim.


@Ahmet bey, dediğiniz değişiklikleri önünüzdeki pazartesi günü hazırlayıp tekrardan yükleyeceğim, bilginize..


Elinize sağlık sayın hocam, bu programda sabitler kısmına mazeret izinli ve heyet raporlu sabitlerini girdiğimizde raporlar kısmında rapora yansımıyor. Rica etsem tarafımızdan eklenecek sabitlerin de rapora yansımasını sağlar mısınız? Ayrıca tarih girerken formda linke tıkladığımızda hata veriyor, tarihi manuel giriyoruz, onu da düzeltir misiniz? Şimdiden teşekkür ederim.


@Ahmet hocam güle güle kullanın..


Elinize sağlık yusuf hocam çok güzel olmuş.


nuxoe.com reklam davetiye afiş nuxoe.com kutuphane programı nuxoe.com Öğrenci Yoklama Alma Sistemi

ETİKETLER

1.Dönem 1.Hafta 2.dönem 2.hafta 4.hafta 5. Sınıf 6. Sınıf 6.sınıf 7.Sınıf 8.Sınıf ağ kontrol Aile Yardım Bildirimi android Arduino asp bilgisayar kursu BİLGİSAYARIMDA GÖRDÜKLERİM BT ve Yazılım Buton buzzer çalışma kağıtları css davetiye derece programı Destekleme ve Yetiştirme Kursu dilekçe excel excel makro ford google GÖRMEDİKLERİM hem kursu hem sınav javascript Joystick jquery kademe programı klasör gizle klasörleri gizleyen klasörleri göster klavye kodlama Kurs Programı LDR led makro Mblock MEB Potansiyometre Projeler resim sergisi scratch şiir davetiye tiyatro davetiye uzantı gizle uzantıları göster vba video indirme wallpaper win10 win7
Daha Fazla Etiket