nuxoe.com logo

Personel İzin Takip Programı

   Etiketler : Personel İzin İzin Takip Programı    Kategori : Yaptığım Programlar
5 Temmuz 2019 Cuma      
907 Kez Okundu      
Yusufpb

Devlet Memurları için kullanılabilecek, personelin yıl içerisinde raporlu gün sayılarını, izinli gün sayılarını görebileceğiniz vb.. gerekli raporlama yapabilen Personel İzin Takip Programını yazımız ekinde sunulmuştur.Programın kullanımı çok basittir. Excel de DATA çalışma sayfasına Personel bilgileri yazılmalıdır. Ayrıca sayfada belirtmiş olduğumuz 3 sütunu asla silinmeyecektir. 

Daha sonra Formu AÇ düğmesine tıklanıp yukarıdaki resimde görünen ekran karşımıza gelecektir. Burada yapılması gereken İlk önce öğretmeni seçmek veya aratmak. Öğretmen ismini aratıp tıklantıkdan sonra Bilgiler Bölümüne öğretmen bilgileri gelecektir. Daha sonra sağ bölümde bulunan tarih, izin çeşidi ve gün sayısı girilip KAYDET e tıklanır. İzin bilgileri bu şekilde girilir. 

Ayrıca rapor(maaş) kesintisi yapılacak personelleri bulmak için KESİNTİSİ OLACAK PERSONELLER düğmesine tıklanır. ve Üstteki Liste kesintisi yapılacak personeller olarak değişecektir. 

Eğer yıl sonunda tek tek personellerin izin döküm çizelgesi alınacaksa  RAPOR DÖKÜMÜ bölümünden Personel seçilir ve RAPOR HAZIRLA ya yıklanır. Ekran değişip çıkan ekran da YAZDIR düğmesine tıklanır.  

       Puanlama Sonucu: puan (2,9 / Toplam Oy Kullanan:26)   Puan Ver : [1]  [2]  [3]  [4]  [5] 
  • Yorum Yaz
  • Yorum Oku
İletişim İçin E-Posta Adresim : admin@nuxoe.com

Her Türlü Fikir, Görüş ve Yorumlarınız Bizim İçin Önemli.. Yorumlarınızı Bekliyoruz..
Adınız- Soyadınız
E-Mail Adresiniz
Yorumunuz

Güvenlik Kodu
17699

   @Ahmet hocam güle güle kullanın..


   Elinize sağlık yusuf hocam çok güzel olmuş.


@Ahmet hocam güle güle kullanın..


Elinize sağlık yusuf hocam çok güzel olmuş.


REKLAMLAR

nuxoe.com reklam davetiye afiş nuxoe.com kutuphane programı   nuxoe.com Öğrenci Yoklama Alma Sistemi

ETİKETLER

1. yazılı 2. dönem 2. yazılı 2.hafta 6.sınıf ağ kontrol Aile Yardım Bildirimi android asp bilgisayar kursu Bt ve Yazılım Code.Org css davetiye derece programı Destekleme ve Yetiştirme Kursu dilekçe ekders e-okul evrak teslim excel excel makro ford google hem kursu hem sınav javascript jquery kademe programı klasör gizle klasörleri gizleyen klasörleri göster klavye kodlama Kurs Programı makro MEB photoshop resim sergisi şiir davetiye swf indirme tiyatro davetiye uzantı gizle uzantıları göster vba video indirme wallpaper web tasarım win7 wireless yıl sonu
Daha Fazla Etiket

Aliexpress kargo takip Aliexpress Türkçe