nuxoe.com logo

Ders İçi Etkinlik Katılım Ölçeği Programı

   Etiketler : Ders İçi Etkinlik Katılım    Kategori : Yaptığım Programlar
2 Temmuz 2019 Salı      
2005 Kez Okundu      
Yusuf PALABIYIK

1) Excel ile hazırlamış olduğumuz programın alt çalışma sayfalarından ÖLÇÜT ile ders içi katılımların ölçütlerini yazabilirsiniz. Bu ölçütler 20 taneyi geçemez bilginiz. 


2) Alt çalışma sayfalarında BİLGİ ile e-okuldan kopyalanan bilgiler bu sayfaya yapıştırılır ve sağda bulunun AKTAR düğmesine tıklanır. AKTAR düğmesi ders içi katılım notlarını alıp tek tek 1.Katılım 2.Katılım ve 3.Katılım çalışma sayfalarına kopyalar, ölçütlere göre tabloyu oluşturur, kenarlık verir ve çalışma sayfasının tek sayfa olacak şekilde çıktı almaya hazırlar. Ayrıca Bu sayfada bulunan Açıklama bölümündeki bilgileri değiştirmeyi unutmayınız. 
3. Excelde aşağıda bulanan çalışmaları sayfalarında geçiş yaparak Tek tek 1.Katılım 2.Katılım ve 3.Katılım çalışma sayfalarına kopyalanan notları görebiliriz. Buradaki not dağılı boş gelmektedir, istenirse boş bir şekilde not dökümü alınabilir, yada NOTLARI DAĞIT ile verilen notları ölçütleri oranında dağılımı yapılır. Dağılım yaptıktan sonra yapmanız gereken çıktı almanız.  

  • Yorum Yaz
  • Yorum Oku
İletişim İçin E-Posta Adresim : admin@nuxoe.com

Her Türlü Fikir, Görüş ve Yorumlarınız Bizim İçin Önemli.. Yorumlarınızı Bekliyoruz..
Adınız- Soyadınız
E-Mail Adresiniz
Yorumunuz

Güvenlik Kodu
66663

Henüz bu yazı için yorum yapılmamış..
Henüz bu yazı için yorum yapılmamış..

nuxoe.com reklam davetiye afiş nuxoe.com kutuphane programı nuxoe.com Öğrenci Yoklama Alma Sistemi

ETİKETLER

1.Dönem 1.hafta 2.Dönem 2.hafta 6. Sınıf 6.sınıf 7.Sınıf 8.Sınıf ağ kontrol Aile Yardım Bildirimi android Arduino asp bilgisayar kursu BT ve Yazılım Buton buzzer Çalışma Kağıtları css davetiye derece programı Destekleme ve Yetiştirme Kursu dilekçe excel excel makro ford google hem kursu hem sınav javascript Joystick jquery kademe programı klasör gizle klasörleri gizleyen klasörleri göster klavye Kodlama Kurs Programı LDR led makro Mblock MEB Potansiyometre Projeler resim sergisi Scratch şiir davetiye tiyatro davetiye uzantı gizle uzantıları göster vba video indirme wallpaper win7
Daha Fazla Etiket