nuxoe.com logo

Ders İçi Etkinlik Katılım Ölçeği Programı

   Etiketler : Ders İçi Etkinlik Katılım    Kategori : Yaptığım Programlar


1) Excel ile hazırlamış olduğumuz programın alt çalışma sayfalarından ÖLÇÜT ile ders içi katılımların ölçütlerini yazabilirsiniz. Bu ölçütler 20 taneyi geçemez bilginiz. 


2) Alt çalışma sayfalarında BİLGİ ile e-okuldan kopyalanan bilgiler bu sayfaya yapıştırılır ve sağda bulunun AKTAR düğmesine tıklanır. AKTAR düğmesi ders içi katılım notlarını alıp tek tek 1.Katılım 2.Katılım ve 3.Katılım çalışma sayfalarına kopyalar, ölçütlere göre tabloyu oluşturur, kenarlık verir ve çalışma sayfasının tek sayfa olacak şekilde çıktı almaya hazırlar. Ayrıca Bu sayfada bulunan Açıklama bölümündeki bilgileri değiştirmeyi unutmayınız. 
3. Excelde aşağıda bulanan çalışmaları sayfalarında geçiş yaparak Tek tek 1.Katılım 2.Katılım ve 3.Katılım çalışma sayfalarına kopyalanan notları görebiliriz. Buradaki not dağılı boş gelmektedir, istenirse boş bir şekilde not dökümü alınabilir, yada NOTLARI DAĞIT ile verilen notları ölçütleri oranında dağılımı yapılır. Dağılım yaptıktan sonra yapmanız gereken çıktı almanız.    

   Etiketler : Ders İçi Etkinlik Katılım    Kategori : Yaptığım Programlar
2 Temmuz 2019 Salı      
191 Kez Okundu      
Yusuf PALABIYIK
       Puanlama Sonucu: puan (2,8 / Toplam Oy Kullanan:16)   Puan Ver : [1]  [2]  [3]  [4]  [5] 

  • Yorum Yaz
  • Yorum Oku
İletişim İçin E-Posta Adresim : admin@nuxoe.com

Her Türlü Fikir, Görüş ve Yorumlarınız Bizim İçin Önemli.. Yorumlarınızı Bekliyoruz..
Adınız- Soyadınız
E-Mail Adresiniz
Yorumunuz

Güvenlik Kodu
75489

Henüz bu yazı için yorum yapılmamış..
Henüz bu yazı için yorum yapılmamış..

Web Sitemizde 13 kategori'de, toplam 257 yazi bulunmaktadir.

REKLAMLAR

nuxoe.com reklam davetiye afiş nuxoe.com kutuphane programı   nuxoe.com Öğrenci Yoklama Alma Sistemi

ETİKETLER

1. yazılı 2. dönem 2. yazılı ağ kontrol Aile Yardım Bildirimi android asp bilgisayar kursu bim BT ve Yazılım Code.Org css davetiye derece programı Ders Programı Destekleme ve Yetiştirme Kursu dilekçe ekders e-okul evrak teslim excel excel makro ford google hem kursu hem sınav ilginç bilgiler javascript jquery kademe programı klasör gizle klasörleri gizleyen klasörleri göster klavye Kurs programı makro MEB photoshop resim sergisi şiir davetiye swf indirme tiyatro davetiye uzantı gizle uzantıları göster vba video indirme visual basic wallpaper web tasarım win7 wireless yıl sonu yıllık plan
Daha Fazla Etiket

Aliexpress kargo takip Aliexpress Türkçe