nuxoe.com logo

KİMDİR BU ? Tekniği Değerlendirme Programı Excel

   Etiketler : kimdir bu kimdir bu programı    Kategori : Yaptığım Programlar
27 Mart 2019 Çarşamba      
1349 Kez Okundu      
Yusuf PALABIYIK

Kimdir Bu ? Sınıfın sosyal yapısını tanıma amacıyla kullanılır. Bu teknik öğrencilerin, kendilerini ve birbirlerini nasıl algıladıkları konusunda bilgi verir. Öğretmen bu teknikle, öğrencilerin birbirlerine yönelik olumlu ve olumsuz algılamalarını ortaya çıkartarak, olumsuz algı ve tutumları ortadan kaldırmaya, olumlu algılamaları da pekiştirmeye yönelik rehberlik çalışmaları yapar.

UYGULAYICI: Okul rehberlik programı dahilinde sınıf rehber öğretmenleri tarafından her bir form öğrencilere verilerek doldurmaları istenir.
HEDEF KİTLE: 4., 5., 6., 7., 8. sınıflar ve ortaöğretim kademesindeki tüm öğrencilere uygulanabilir.

Kimdir Bu ? Etkinliği değerlendirmesi için yapmış olduğum ufak programın kullanışı çok basit, excel de VERİ sayfasına soruları yazmanız ve ilk sayfada bulunan ad-soyad bölümüne öğrencilerin adı ve soyadını yazmanız gerekiyor.Daha sonra  Formu Aç a tıklanır. Açılan ekrandan Kaçıncı Soru bölümünden soru sayısı seçilir, sağ taraftan öğrenci ismine çift tıklanır. Orta bölüme öğrenci isimleri gelir. Daha sonra Cevabı kaydet düğmesine tıklanır. Bu şekilde tüm sorular cevaplanır ve excele kaydeder. 


Programı satın almak için irtibata geçiniz > admin@nuxoe.com 

       Puanlama Sonucu: puan (2,7 / Toplam Oy Kullanan:72)   Puan Ver : [1]  [2]  [3]  [4]  [5] 
  • Yorum Yaz
  • Yorum Oku
İletişim İçin E-Posta Adresim : admin@nuxoe.com

Her Türlü Fikir, Görüş ve Yorumlarınız Bizim İçin Önemli.. Yorumlarınızı Bekliyoruz..
Adınız- Soyadınız
E-Mail Adresiniz
Yorumunuz

Güvenlik Kodu
74097

Henüz bu yazı için yorum yapılmamış..
Henüz bu yazı için yorum yapılmamış..

REKLAMLAR

nuxoe.com reklam davetiye afiş nuxoe.com kutuphane programı   nuxoe.com Öğrenci Yoklama Alma Sistemi

ETİKETLER

1. yazılı 2. dönem 2. yazılı 2.hafta 6.sınıf ağ kontrol Aile Yardım Bildirimi android asp bilgisayar kursu Bt ve Yazılım Code.Org css davetiye derece programı Destekleme ve Yetiştirme Kursu dilekçe ekders e-okul evrak teslim excel excel makro ford google hem kursu hem sınav javascript jquery kademe programı klasör gizle klasörleri gizleyen klasörleri göster klavye kodlama Kurs Programı makro MEB photoshop resim sergisi şiir davetiye swf indirme tiyatro davetiye uzantı gizle uzantıları göster vba video indirme wallpaper web tasarım win7 wireless yıl sonu
Daha Fazla Etiket

Aliexpress kargo takip Aliexpress Türkçe