nuxoe.com logo

Belirli Aralıklarla Bilgisayarı Yeniden Başlatma

   Etiketler : Autoplay Media Studio Yeniden başlat    Kategori : Yaptığım Programlar
25 Eylül 2019 Çarşamba      
4537 Kez Okundu      
Yusufpb

Okulumuzdaki deepfreze vb.. programları  yüklü olan bilgisayarları belirli aralıklara yeniden başlatıp,bu sayede bilgisayarlara giren virüslerin çoğalmasını engelleyen bu program, Autoplay Media Studio ile yapıldı.
Bu programın yapılma amacı, bilgisayarlar da ne kadar da deepfreze vb.. programlar yüklü olsada bilgisayar açıkkken virüs bulaştığı an, bilgisayara flash bellek takıldığı zaman, flash belleklere virüs bulaşmaktadır. Tek çözüm arada bir bilgisayarı yeniden başlatmak..Ayrıca bu program saat:17:15 de bilgisayarı kapatacaktır.

Program autoplay ile yapılmış olup  Exe haline çevrilmiştir. Programı indirip çift tıkladığınızda program kendini başlangıç klasörüne kendisini kopyalayıp, exe nin açık halini C:/Yeniden_baslat klasörüne açacaktır. Klasörün içindeki Autoplay > Docs > alarms.txt dosyasını açıp kapatılacak saatleri yazabilirsiniz.

Not: Bilgisayarı kullanan kişiler, ayarlanan kapanış saatlerini değiştirmesin diye Saat Sil düğmesi pasif hale getirilmiştir.

Kullanımı hakkında bilgi almak için mesaj atmanız yeterli.. 

       Puanlama Sonucu: puan (2,9 / Toplam Oy Kullanan:54)   Puan Ver : [1]  [2]  [3]  [4]  [5] 
  • Yorum Yaz
  • Yorum Oku
İletişim İçin E-Posta Adresim : admin@nuxoe.com

Her Türlü Fikir, Görüş ve Yorumlarınız Bizim İçin Önemli.. Yorumlarınızı Bekliyoruz..
Adınız- Soyadınız
E-Mail Adresiniz
Yorumunuz

Güvenlik Kodu
85744

Henüz bu yazı için yorum yapılmamış..
Henüz bu yazı için yorum yapılmamış..

ETİKETLER

1. yazılı 1.hafta 2. dönem 2. yazılı 2.Dönem 2.hafta 6. Sınıf 6.sınıf ağ kontrol Aile Yardım Bildirimi android Arduino asp bilgisayar kursu BT ve Yazılım Code.Org css davetiye derece programı Destekleme ve Yetiştirme Kursu dilekçe ekders e-okul evrak teslim excel excel makro ford google hem kursu hem sınav javascript jquery kademe programı klasör gizle klasörleri gizleyen klasörleri göster klavye kodlama Kurs programı makro Mblock MEB photoshop Projeler resim sergisi şiir davetiye swf indirme tiyatro davetiye uzantı gizle uzantıları göster vba video indirme wallpaper web tasarım win7 wireless yıl sonu
Daha Fazla Etiket

Aliexpress kargo takip Aliexpress Türkçe