nuxoe.com logo

Idm ile Uploaded.Net Dosya İndiremiyorum

   Etiketler : uploaded.net idm dosya indirme    Kategori : Windows İnce Ayarlar


Idm ile Uploaded.Net Dosya İndiremiyorum diyorsanız ve  ben gibi çok çile çekiyorsanız bu yazımızı okumanızda fayda var. Uploaded.net adresinde dosya indirken genellikle idm dosya indirirken zip li rar lı dosyayı web sayfası olarak indirmek istiyor. İşte bunun çözümü aslında çok basitmiş.

idm ile uploaded.net ten dosya indirme

İdm nin İndirilenler menüsü > Seçenekler bölümünü tıkladığımız zaman yukarıdaki resimdeki pencere karşınıza gelir. Buradan yapmanız gereken, kullandığınız browserdaki idm eklentisini kaldırmanız, ben genellikle uploaded dosya indirirken chrome kullanıyorum ve onun tiki onay kutusu boşaltıyorum bu sayede browserda dosya indirirken IDM devreye girmiyor ve normal indirme gerçekleşiyor ve hiçbir şekilde sıkıntı yaşanmıyor, buradaki sıkıntımız idm ile uploaded dan dosya indirmek için idm yi devre dışı bırakmak, ama idm kapatsanız dahi yine devre dışı kalmıyor, tek yapabileceğiniz ayar yeri resimdeki yer.

   

   Etiketler : uploaded.net idm dosya indirme    Kategori : Windows İnce Ayarlar
   tarih  1 Nisan 2013 Pazartesi | ekleyenyusufpb | okunma 13076. Görüntülenme
       Puanlama Sonucu: puan (2,8 / Toplam Oy Kullanan:566)   Puan Ver : [1]  [2]  [3]  [4]  [5] 

  • Yorum Yaz
  • Yorum Oku
Yorumlarınız Bizim İçin Önemli, Lütfen Yorum yapın..
Adınız- Soyadınız
E-Mail Adresiniz
Yorumunuz

Güvenlik Kodu
27393

Henüz bu yazı için yorum yapılmamış..
Henüz bu yazı için yorum yapılmamış..

Web Sitemizde 14 kategori'de, toplam 255 yazi bulunmaktadir.

REKLAMLAR

nuxoe.com reklam davetiye afiş nuxoe.com kutuphane programı

ETİKETLER

1. yazılı 2. dönem 2. yazılı ağ kontrol Aile Yardım Bildirimi android asp bilgisayar kursu bim BT ve Yazılım Code.Org css davetiye derece programı Destekleme ve Yetiştirme Kursu dilekçe ekders e-okul excel excel makro facebook ford google hem kursu hem sınav ilginç bilgiler javascript jquery kademe programı klasör gizle klasörleri gizleyen klasörleri göster klavye makro meb meb hattı photoshop şiir davetiye sınav tarihleri swf indirme terfi programı tiyatro davetiye twitter uzantı gizle uzantıları göster vba video indirme visual basic wallpaper web tasarım win7 wireless yıl sonu yıllık plan yönetici ataması
Daha Fazla Etiket

Aliexpress kargo takip Aliexpress Türkçe